0۰ تومان
سبد خرید خالی است.
تعداد محصولات انتخابی : ۰ محصولجمع مبلغ فاکتور : ۰ تومان پرداخت و تسویه
YUBE BEAUTY lip stick

رژ لب جامد یوبی بیوتی

جهت شرکت در قرعه کشی رای بدهید (۰)
YUBE BEAUTY وضعیت : فروش فعال
تاریخ آپدیت قیمت:
۱۳۹۹/۱۱/۱۸
ویژگی ها
بدون سرب
در برابر آب
مقاوم است
میزان ماندگاری بر روی لب
24 ساعته
تعداد رنگ بندی در بسته
بر روی لب
مات
نرم کننده
ویتامینه دارد
حجم دهندگی دارد
نوع پوکه
پلاستیکی
۱۲/۰۰۰ تومان
توضیحات کلی

رژلب جامد یوبی بیوتی  YOBE BEAUTY  


رژلب های جامد از سری وسایل آرایشی پر مصرف می باشند که خانم هایی هم که به آرایش صورت علاقه ای ندارند حتما از رژلب جامد استفاده می کنند و در میان وسایل ویا روی میز آرایشی شان حتما چند دانه ای رژلب جامد  پیدا می شود چون برای یک آرایش خیلی معمولی هم به رژلب نیاز دارید به همین خاطر شرکت های بزرگ آرایشی همیشه در فکر تولید رژلب هایی هستند با کیفیت و ماندگاری عالیی ، نیووافت در نظر دارد در مورد رژلب جامد یوبی بیوتی که یک رژلب بسیار عالی و با ماندگاری بالایی است توضح مختصری را دهد .
 

معرفی محصول


رژلب جامد یوبی بیوتی  YOBE BEAUTY  از مواد معدنی موم ها و رنگ دانه تشکیل شده است که دارای بافتی بسیار نرم و سبک بر روی لبها می باشد . در ترکیب رژلب جامد یوبی بیوتی  YOBE BEAUTY  از رنگ  های روغنی استفاده شده است که ماندگاری بیشتری را بر روی لب ها داشته باشد و مانع از خشک شدن رژلب بر روی لب شود.یکی از ویژگی های مهم این سری از رژلب جامد یوبی بیوتی  YOBE BEAUTY  راحت و روان کشیدن آنها بر روی لب ها می باشد وفاقد سرب هم می باشد . رنگ بندی این سری  رژلب جامد یوبی بیوتی  همه پسند بوده واز انواع رنگ های پر مصرف امروزی و رنگ سال به کار گرفته شده است که برا ی همه سنین هم میتوان از این رنگ بندی ها انتخاب کرد .

 

رژ لب یوبی بیوتی


شکل ظاهری


رژلب جامد یوبی بیوتی  YOBE BEAUTY  با پوکه ای جدید که از ترکیب رنگ رژلب ورنگ طلایی، وجود شکل قلب در قسمت میانی پوکه ، که آن را ازسایر پوکه ها متمایز می کند تشکیل شده  و  در بسته بندی های 24 عددی به صورت عمده در نیو وافت قابل عرضه است .
 

توصیه نیووافت


رژلب های جامد از حساسیت بسیار بالای برخوردار هستند برای حفظ و نگهدای آنها همیشه سعی داشته باشید برای جلو گیری از ذوب شدن آن در داخل کیف لوازم آرایشی حتما در جای خنک ودور از نور خورشید نگهداری کنید.

 

 

مشخصات فنی
برند
YUBE BEAUTY
مشخصات کلی
بدون سرب
در برابر آب
مقاوم است
میزان ماندگاری بر روی لب
24 ساعته
تعداد رنگ بندی در بسته
بر روی لب
مات
نرم کننده
شاین دارد
ویتامینه دارد
حجم دهندگی دارد
بافت نرم و کرمی
مخملی
نوع پوکه
پلاستیکی
مدت زمان استفاده بعد از باز شدن بسته بندی
12 ماه
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
Captcha